خط مشی و رسالت شرکت

  • خانه
  • /
  • خط مشی و رسالت شرکت

خط مشی

خط مشی هر شرکت بیان کننده فرهنگ، سلیقه، خواسته ها و انتظارات سهامداران، اهداف تشکیل شرکت، ارزشها و هنجارهاست و هماهنگ کننده کلیه فعالیتها می باشد.

خظ مشی شرکت پارس نفتون ایرانیان، بر پایه آینده نگری، هدفداری، پایداری، واقع بینی و گستردگی ترسیم شده و اعتقاد مدیران شرکت نیر جلب رضایت مشتریان و ذینفعان بوده و فعالیتهای بنیادی را بر آن استوار ساخته و خود را متعهد به آن می داند که از آن جمله می توان به انجام بموقع و مطلوب قراردادها و پروژه ها، توسعه نیروی انسانی و مشارکت کارکنان، ایجاد انگیزه و تأمین رفاه اشاره نمود.

این شرکت با همکاری جمعی از کارشناسان علوم فنی و مهندسی با هدف استفاده کاربردی از علوم نوین تأسیس گردید و کمک به ارتقای مکانیزاسیون و بهره گیری از تکنولوژیهای نو در جهان را از طریق همکاری با شرکاء خارجی و انتقال دانش فنی بصورت (Joint Venture) را رسالت خود دانسته و تبدیل شدن به یک شرکت تخصصی و قدرتمند در منطقه را در افق کاری خود دارد.

رسالت شرکت

شرکت پارس نفتون ایرانیان، اصل مشتری مداری و توجه به نیازهای کارفرما را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و خود را در هر چه بهتر برآورده کردن نیازهای مشتریان و کارفرمایان مسئول می داند. کلیه قطعات و کالاهای مورد نیاز مشتریان، با کیفیت و سرعت مطلوب، دقت بالا و ارایه قیمتهای منصفانه در دسترس انان قرار گرفته و تمامی حمایتهای لازم تا زمان نصب و راه اندازی از سوی شرکت صورت می پذیرد. تمامی محصولات شرکت پارس نفتون ایرانیان از بهترین شرکتهای تولید کننده در دنیا بوده و دارای گواهینامه های متعدد از معتبرترین سازمانهای استاندارد در دنیا می باشد.

از سوی دیگر، استفاده از متخصصان و نیروهای کارامد در کلیه رشته ها و مبانی فنی و مهندسی و بهبود شرایط اشتغال در کشور ایران، از دیگر دغدغه های شرکت پارس نفتون ایرانیان می باشد.